KĄTU IG

Startuoja nauja projekto „Priešakinėse linijose“ rubrika jaunimui

Reaguodama į sparčiai didėjantį užsikrėtusių COVID–19 skaičių ir siekdama didesnio jaunimo sąmoningumo, projekto „Priešakinėse linijose“ komanda startuoja su nauja  tinklalaidžių serija „Ką tu, kai svečiuose COVID-19?“. Devynios istorijos – devynios unikalios jaunų herojų, persirgusių COVID–19, patirtys.

 Joje atskleidžiamos jaunų žmonių, persirgusių koronavirusu, istorijos: saviizoliacijoje buvę jaunuoliai atvirai dalijasi savo mintimis ir patirtimis.

Nors ir persirgę lengvesne viruso forma, jaunuoliai neslepia, kad COVID–19 tapo ne itin maloniu iššūkiu. Jaunieji pašnekovai tinklalaidėse atvirauja apie savo patirtį su COVID–19: kaip jautėsi susirgę, ar pakito požiūris į koronaviruso situaciją, patiems su juo susidūrus. Nepaisant to, kad saviizoliacijos patirtį palengvino artimųjų ir draugų palaikymas, pašnekovai akcentuoja, kad COVID–19 – ne juokai ir ragina išlikti sąmoningiems.

„Ką tu, kai svečiuose COVID–19?“ – rubrika, skirta jaunimo dėmesiui atkreipti ir paskatinti į sparčiai besiplečiantį virusą žiūrėti atsakingiau. Rubrikos kūrybinė grupė – Kauno kolegijos Taikomosios komunikacijos studentai: Daumantas Janecka, Austėja Vaičiulevičiūtė, Samanta Dagytė, Laura Marchetaitė, Viktorija Ivanauskaitė.

Share this post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on print