Apie projektą

Lietuva, kaip ir likęs pasaulis, išgyvena svarbų ir istoriškai įsimintiną gyvenimo etapą, kurio metu tūkstančiai medicinos darbuotojų nepailsdami dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Projektas „Priešakinėse linijose“ kviečia visus medicinos darbuotojus tapti karantino dienoraščio metraštininkais, dalytis savo pačių įamžintomis akimirkomis – vaizdo medžiaga, nuotraukomis, asmeninėmis istorijomis, atskleisti savo emocijas, darbo užkulisius, kasdienius džiaugsmus su visa visuomene, kurti stiprų vienybės pojūtį bei palikti autentišką turinį ateities kartoms.

 „Šiuo metu esame svarbaus ir unikalaus istorijos etapo dalyviai. Galime leisti istorikams kalbėti už mus arba rinktis palikti savo įspaudus istorijoje. Šis sunkus metas gali tapti galimybe iš naujo atrasti, kokie esame stiprūs kaip bendruomenė ir kiekvienas asmeniškai“, – teigia Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) prezidentė Kristina Norvainytė.

Projekto „Priešakinėse linijose“ kūrybinė komanda, bendradarbiaudama su ligoninių atstovais, ketina padėti medicinos darbuotojams dalytis savo autentišku turiniu su visuomene bei pati kurti išskirtinį turinį, kuriame įamžins Lietuvos ligoninėse dirbančio personalo veiklos, emocijų ir darbo užkulisius nuotraukose, vaizdo siužetuose bei išskirtiniuose straipsniuose.

Kaip tapti projekto „Priešakinėse linijose“ herojumi?

Įamžinkite kuo daugiau kasdienių akimirkų – fotografuokite, filmuokite, rašykite. Visų formatų turinį siųskite el. paštu akimirkos@ugdantikomunikacija.lt, laiško antraštėje nurodydami, į kurią rubriką siūlote kelti savo atsiųstą informaciją:

  •  kasdienybės džiaugsmai
  •  emocijos ir sunkumai
  •  darbo užkulisiai
  •  linkėjimas kolegoms, dirbantiems #PriešakinėseLinijose

 

Laiško turinyje svarbu nurodyti

  • vardą
  • pareigas
  • trumpą nuotraukos / vaizdo įrašo aprašymą

 

PROJEKTO TURINYS VIEŠINAMAS

www.ugdantikomunikacija.lt svetainėje, projekto socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Youtube“ kanale, žiniasklaidoje. 

  • Projekto kūrėjai įsipareigoja atsakingai atrinkti visą vizualinę medžiagą, įvertinti jos turinį, kad būtų laikomasi etiškumo ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų.
  • Atsiųsdami savo pačių filmuotą vaizdo medžiagą ir / ar nuotraukas, sutinkate, kad Jūsų atvaizdas (-ai) bus publikuojamas (-i) įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) socialinės žiniasklaidos priemonėse, organizatorių internetinėse svetainėse, įskaitant nuotraukų ir vaizdo medžiagos viešinimą žiniasklaidos priemonėse. 

Pasakojimai iš pirmų lūpų

Komanda

Projekto partneris

Projekto draugai

Informaciniai partneriai