Projektas „Priešakinėse linijose II“

Reaguodami į susiklosčiusią situaciją šalyje Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) ir kūrybinių komunikacijos projektų agentūra  „Ugdanti komunikacija“ siekia įgyvendinti II-ąjį projekto „Priešakinėse linijose“ etapą. Šį kartą projekto komanda kviečia visus, kurie susidūrė su klastinga COVID-19 liga, papasakoti visiems savo išskirtines patirtis.

Jau ne vieną mėnesį stebime šios ligos padarinius ir galime drąsiai  sakyti, kad susiduriame su įvairiais šios ligos padariniais – sergančių COVID-19 stigmatizacija, baime, psichologiniais sunkumais, klaidinančios informacijos sklaida. Nebūkime abejingi ir stabdykime ne tik viruso, bet ir klaidingos informacijos plitimą mūsų šalyje.  

Kaip tapti projekto „Priešakinėse linijose“ herojumi?

Savo trumpą ligos istoriją aprašykite ir atsiųskite el. paštu karolina@ugdantikomunikacija.lt, laiško antraštėje užrašydami: Projektui „Priešakinėse linijose“.

Laiško turinyje svarbu nurodyti

  • vardą
  • telefono numerį

PROJEKTO TURINYS VIEŠINAMAS

www.ugdantikomunikacija.lt svetainėje, projekto socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Youtube“ kanale, žiniasklaidoje. 

  • Projekto kūrėjai įsipareigoja atsakingai atrinkti visą vizualinę medžiagą, įvertinti jos turinį, kad būtų laikomasi etiškumo ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų.
  • Atsiųsdami savo pačių filmuotą vaizdo medžiagą ir / ar nuotraukas, sutinkate, kad Jūsų atvaizdas (-ai) bus publikuojamas (-i) įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) socialinės žiniasklaidos priemonėse, organizatorių internetinėse svetainėse, įskaitant nuotraukų ir vaizdo medžiagos viešinimą žiniasklaidos priemonėse. 

Pasakojimai iš pirmų lūpų

Komanda

Projekto partneris

Projekto draugai ir rėmėjai

Informaciniai partneriai